WARSZAWSKA HODOWLA HOVAWARTÓW "EVEN HOV" FCI

Hovawart szczeniaki 2022, hodowla hovawart Warszawa, szczenięta hovawart 2022

ARCHIWUM 2017


23.12.2017

Czas na przerwę w szkoleniu, święta za pasem wrócimy do ćwiczeń na wiosnę. Wszystkim miłośnikom zwierząt życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Grand Even Hov

19.11.2017

Dziś byłyśmy z dwoma sukami na I Krajowej Wystawie Psów Rasowych oddziału Piaseczno w Pruszkowie. Indi jak zwykle samotna w klasie użytkowej otrzymała ocenę doskonałą, złoty medal oraz CWC - które nie jest nam już do niczego potrzebne. Na wystawie znów sędzina nie robiła opisu psa - nie podobają mi się takie wystawy chyba już zakończymy nasze zmagania w tej kwestii.
Luna - BOS- Harriet Fortunatus Poland FCI zgarnęła wszystko co mogła w klasie młodzieży tj. ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, i Zwyciężyła Rasę w konkurencji 12 sztuk. Super niunia. Ale i tym razem opisu psa nie było....

Indi wystawa Pruszków
Indi wystawa Pruszków Harriet Fortunatus Pruszków

09.11.2017

I znów miłe wiadomości od Inki - Krajowa Wystawa Zakrzów, sędzia Marek Lewandowski, złoty medal w klasie otwartej ocena doskonała, CWC, NDS, BOB. Gratuluję !!! Mamy drugiego Championa Polski z miotu "I".

20.09.2017

Inka zalicza wystawy a my dalej się szkolimy. Szlifujemy posłuszeństwo, tropienie i obronę.
Indi trening

18.09.2017

Wczoraj Inka zaliczyła testy psychiczne. Gratulacje!!!

02.09.2017

Dziś znów miła wiadomość Inka na swojej czwartej wystawie w Chorzowie otrzymała w klasie otwartej ocenę doskonałą i zgarnęła co mogła czyli CWC, NDSwR i na koniec Zwycięstwo Rasy. Sędziowała Anna Kochan. Gratuluję, brawo. To jest już 3 wniosek CWC jednak na Championa Polski musi być odstęp między pierwszym i trzecim 6 miesięcy i cóż jeszcze jedna wystawa z wnioskiem CWC i będzie drugi Champion z miotu "I" Even Hov. Szkoda, że pozostali właściciele Even Hovków nie chcą pokazać swoich psiaków.

20.08.2017

Wakacje i po wakacjach. Dostałyśmy miła informację o wynikach wystawy w Zakopanem. Inka Even Hov w klasie otwartej, ocena doskonała,CWC, NDSwR, BOS i CACIB. Super ma kolejny wniosek na championa Polski. Natomiast Indi na wystawie w zmokniętym Białymstoku nie mała nastroju wystawowego - może to wynik cieczki, może lejącego deszczu a może sędziego w celofanie? Była to jej pierwsza wystawa z oceną bardzo dobrą. No i tak się zdarza. To dla mnie nauczka aby nie wystawiać suki w czasie cieczki.
Indi wystawa w Białymstoku
Indi wystawa w Białymstoku

07.05.2017

Dziś na krajowej wystawie w Rybniku Inka Even Hov otrzymała ocenę doskonałą i srebrny medal- sędziowała Dorota Pawlikowska-Rosół.

09.04.2017

Wystawy, wystawy... Dzisiejsza data jest dla hodowli Even Hov bardzo radosna. Dwie suczki brały udział w dwóch różnych wystawach. Indi wystąpiła po raz pierwszy w klasie użytkowej na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim a Inka była w ogóle na pierwszej wystawie w życiu. Obie suczki okazały się doskonałe i uzyskały wnioski na championa - CWC. Inka bardzo spodobała się sędziemu p. Kotowi i otrzymała dodatkowo tytuły Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie i BOS. Gratulacje dla Inki i jej właścicieli. Pierwsze koty za płoty!!
Indi uzyskała ostatnie CWC po upływie 6 m-cy od pierwszego potrzebne do uzyskania tytułu Championa Polski. Czyli mamy w hodowli następnego Championa. Następna pewnie będzie Inka.
Indi w Nowym Dworze Mazowieckim
Teraz kolej na dalsze szkolenie Indi. Przed nami wyzwanie - IPO 1. Uczymy się obiegania 2 namiotów, wzmacniamy chwyty oraz wprowadzamy elementy posłuszeństwa w obronie.

10.01.2017

Dziś odebrałam z poczty Certyfikat Użytkowości dla Indi. Zmienili druk - jeszcze takiego nie widziałam.
Mogę wystawiać Indi w prestiżowej klasie użytkowej. Sami zobaczcie.

Certyfikat Użytkowości Indi

01.01.2017

Witamy w Nowym Roku 2017!!!