WARSZAWSKA HODOWLA HOVAWARTÓW "EVEN HOV" FCI

Hovawart szczeniaki 2022, hodowla hovawart Warszawa, szczenięta hovawart 2022

ARCHIWUM 2013


27.12.2013

Święta, święta i po świętach :) Psy niestety nie podzieliły się z nami o północy w Wigilię swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi minionego roku. No cóż, czekamy do przyszłego roku. Zima wciąż nie nadchodzi...ciekawe, czy będzie to miało wpływ na termin cieczki i krycia Gratiny.
Tymczasem w dziale SZCZENIĘTA ukazała się notka o planowanym na wiosnę miocie. Zapraszam do czytania i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2014!

11.12.2013

Mamy już oficjalną zgodę niemieckiego klubu RZV na krycie! Starałam się o nią bardzo długo, pierwsze rozmowy o możliwości dopuszczenia do krycia tym psem rozpoczęły się równo rok temu! Ojcem planowanego miotu zostanie Ambros vom Staudalandle. Będzie to jego jedyne krycie w Polsce. Zainteresowanych szczeniętami zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)
Od strony technicznej - dodałam na stronce nowe zakładki, w tym Gratiny- ze szkolenia IPO.

15.10.2013

Witam pod długiej przerwie. Jak widzicie, przebudowałam całą stronę. Ciekawe czy się Wam podoba?
Przez ten czas trochę się działo. Gratina miała robione certyfikowane badanie serca i jest zdrowa - bardzo się z tego cieszę. Była również na wystawie gdzie otrzymała ocenę doskonałą. Na wystawie były jeszcze 2 psiaki. Gorky który zdobył CWC, CACIB i Hermes zwany jak wiecie Rodonem otrzymał ocenę doskonałą i tytuł Zwycięzcy Młodzieży.
Dostałam trochę zdjęć więc wstawię je do jego galerii. Uzupełnię również galerię Herkulesa vel Hebana.
Na wiosenne krycie Gratiny mamy zamówionego niemieckiego reproduktora. Psa całkowicie wolnego od DM, szkolonego w IPO a przy tym bardzo ładnego.
Hendi -Dina ma już 10 lat. Czuje się świetnie i jest w doskonałej kondycji. zobaczcie sami.
Dina w 10 urodziny

01.07.2013

Gratulacje, gratulacje... W hodowli Even Hov mamy już 4 Championy z miotu "G"! Do Gorkiego i Ginger dołączyli Gratina i Gordon. Bardzo się cieszę i gratuluję właścicielom.

08.06.2013

Psiaki z miotu "F" mają już 6 lat, miot "G" - 3 lata a miot "H" dziś kończy rok. Wszystkim psiakom z mojej hodowli życzę długiego wspaniałego życia w zdrowiu i miłości oraz zawsze pełnych misek.

22.03.2013

Wstawiłam nowe zdjęcia Hermesa-Rodona. Zobaczcie jak wyrósł Niuniuś. Reszta zdjęć w galerii

12.02.2013

Witam po dłuższej przerwie i zapraszam na nowinki z hodowli. Hermes- Rodon szkoli się na drugim już kursie. Po psim przedszkolu pora teraz na PT-1. Trzymamy kciuki :) Herkules - Heban również uczęszczał do psiego przedszkola, próbował swoich sił w agility i obi.

Herkules - Heban Even hov

Na wiosnę rozpocznie szkolenie PT 1 w szkole pani Krystyny Grabińskiej w Pruszkowie wraz z trzema hovkami z hodowli Animagus.
Dla Gratiny początek roku był bardzo pracowity. Po pierwsze przygotowuje się do IPO. Zarobiliśmy jej certyfikowane badanie oczu - wynik oczy zdrowe bez wad i chorób genetycznych. Niedługo zbadamy jej jeszcze serce. Była na dwóch wystawach Walentynkowej i Nocnej w Bydgoszczy. Uzyskała 2 oceny doskonałe i 2 wnioski CWC a na wystawie Walentynkowej wygrała równiez Rasę (BOB). Dzięki uprzejmości Kasi "Moratusowej" możemy zobaczyć jak się prezentowała.

Gratina na wystawie w Bydgoszczy

Gratina na wystawie w Bydgoszczy

Gratina na wystawie w Bydgoszczy

02.02.2013

Witamy w Nowym Roku 2013.