WARSZAWSKA HODOWLA HOVAWARTÓW "EVEN HOV" FCI

Hovawart szczeniaki 2022, hodowla hovawart Warszawa, szczenięta hovawart 2022

INDI Even Hov


Hovawart Indi Even Hov Nazywam się Indi. Przyjaciele wołają na mnie Dzidka.
Jestem jedyną suczką w hodowli Even Hov, trzecim pokoleniem po mamie Gratinie Even Hov i babci Hendi Salutaris.
W czerwcu 2020 roku miałam 6 urodziny. Od szczeniaka chodzę na szkolenie. W wieku 18 miesięcy zaliczyłam testy psychiczne i zdałam mój pierwszy egzamin -BH na 57/60 pkt. Mając 2 lata zdałam egzamin IPO V (tropienia, posłuszeństwo, obrona). w wieku 3 lat zdałam PT 1, następnie w wieku 4,5 roku zdałam na piątkę (271/300 pkt)egzamin IGP-1/IPO-1 (tropienia, posłuszeństwo, obrona). W wieku 6 lat po odchowaniu miotu zdałam trzeci egzamin z obrony tym razem IGP 2(tropienia, posłuszeństwo, obrona) na ocenę dobrą. Uczę się pilnie dalej i mam nadzieję, że już niedługo podejdę do kolejnego stopnia IGP(IPO) tym razem IGP-3.
Jak na razie jestem jedyną suką hodowlaną w Polsce ze zdanym egzaminem IGP 2.
W 2018 roku moja Pani mnie gruntownie przebadała. Mam zdrowe oczy, zdrową tarczycę i wątrobę, stawy biodrowe HD-A oraz ED 0 i serce jak dzwon i wynik badania Mielopatii zwyrodnieniowej DM/N.
Po 4 wystawach zakończyłam Championat Polski. W roku 2019 na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Lublinie w klasie użytkowej wygrałam rasę BOB i otrzymałam wnioski CWC, BOB, CACIB i certyfikat na prestiżową wystawę Craft's dodatkowo zdobyłam III miejsce w porównaniu Najpiękniejszych Psów Użytkowych Wystawy.
Na 3 wystawach litewskich w Druskienikach wygrałam wszystkie 3 BOB-y i otrzymałam 3 wnioski CAC i 3 wnioski CACIB.
Jestem już Championem Litwy i oczekuje na potwierdzenie z FCI -tytułu INTERCHAMPIONA C.I.B.
Indi